Yöresel Lezzetler artık elinizin altında!

Gaziantep’ten Türkiye’ye Yöresel Lezzetler

Gaziantep’in Yöresel Ürünler kategorisinde yer alan yüzlerce ürünü sofralarınıza ulaştıran bir web sitesidir. Yöresel Baharat çeşitleri, yöresel şekerlemeler, Antep fıstığı ve daha bir çok ürünü Antep Mahsülleri güvencesiyle rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Antep Fıstığı 1.Kalite (Ana Çıtlak) Tuzlu Kabuklu Antep Fıstığı

Antep Mahsulleri firmamızın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Antep Fıstığı tamamen 1. kalite (Ana çıtlak) olarak satışa sunulmaktadır. Daha önce tatmadığınız bir kalitede olan tuzlu kabuklu Antep Fıstığı, Gaziantep’in en seçkin, en doğal ve en lezzetli ürünleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızın satışa sunduğu Antep fıstığı, 2. sınıf kalitedeki Siirt fıstığı ile karıştırılmamalıdır. Tadına doyamayacağınız bir lezzet olarak öne çıkan Antep Fıstığı, Gaziantep’in yöresel lezzetlerini internet üzerinden siz müşterilerimizle buluşturan firmamızın en çok satın aldığı ürünlerdendir.

Hızlı ve Güvenli Gönderim 

Kavrulmuş şekilde müşterilere sunulan tuzlu kabuklu Antep fıstığı, avantajlı fiyatı ve Türkiye’nin her yerine hızlı kargo seçeneği ile yöresel lezzetlerimizden biridir. Ürünler tazeliği bozulmayacak şekilde karton kolilerde, balonlu poşetlerle ambalajlandıktan sonra kargoya verilmektedir.

Gaziantep’in en hakiki lezzetleri arasında yer alan tuzlu kabuklu kavrulmuş Antep Fıstığı, kendine has tadı ile en çok satın alınan kuruyemişlerdendir. Tamamen kendi üretimimiz olan Antep Fıstığını tattıktan sonra en kısa sürede yeniden sipariş edeceksiniz. Firmamızın indirimli fiyatlarından yararlanarak dilediğiniz kadar 1. sınıf kalitede (Ana çıtlak) Antep fıstığı siparişi verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Antep Mahsulleri firmamızdan satın aldığınız tüm ürünlerde 7 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır.

Çekilmiş Yaprak Sumak

İnternet üzerinden Türkiye’nin her bir köşesine Gaziantep’in en çok sevilen yöresel lezzetlerini ulaştıran Antep Mahsulleri firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Çekilmiş Yaprak Sumak ürünleri de bulunmaktadır. Türk mutfağının en çok tercih edilen baharat çeşitlerinden biri olarak öne çıkan yaprak sumak, hem salatalara hem de yemeklere lezzet ve eşsiz bir görünüm veren baharatlardandır.

Türkiye’nin güney ve güneydoğu bölgelerinde yetişen ağaçlardan toplanan sumak salkımları, firmamızın deneyimli yetiştiricileri tarafından özenle toplanıp temizlendikten sonra öğütülerek ambalajlanmaya hazır bir hale getirilmektedir. Sadece Türk mutfağında değil dünyanın pek çok öne çıkan mutfağında yapılan yemeklerde özel bir lezzet sağlayıcı olarak kullanılan çekilmiş yaprak sumak, doğal bir şekilde üretildiğinde çok daha değerli ve besleyici olmaktadır.

Çekilmiş Yaprak Sumak Fiyatları

Antep Mahsulleri firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde en çok ilgi gösterilen baharat çeşitlerinden biri olan çekilmiş yaprak sumak fiyatları ile de müşterilerin memnuniyetle satın aldığı orijinal gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Doğal beslenmeye özen gösterenlerin ilk tercihi olan sumaklar, tamamen organik bir şekilde ve hiçbir katkı maddesi, renklendirici içermeden tüketime hazır hale getirilmektedir.

İpek Kırmızı Pul Biber Katkısız (Acı)

Gaziantep’in yöresel baharat çeşitlerinde, dünyaca ünü ile kendine pek çok dünya mutfağında yer bulan acı ipek kırmızı pul biber katkısız olarak firmamızın üretiminden paketleme sürecine kadar hazırladığı doğal gıda ürünleri arasındadır. Yemeklere kattığı kendine has lezzeti ve aroması ile acı ipek kırmızı pul biber, ülkemizde hemen hemen bütün sofralarda yerini almaktadır. Üretim aşamasında herhangi kimyasal bir işleme tabi tutulmayan ipek kırmızı pul biber ürünlerimiz  güneşte kurutulan ve taş değirmenlerde öğütülerek tüketilmeye hazır bir hale getirilmektedir.

Acı İpek Kırmızı Pul Biber Fiyatları

Çekirdeksiz olarak özenli bir şekilde temizlendikten sonra elde edilen acı ipek kırmızı pul biber, üretim sürecinde tamamen doğal koşullar altında yetiştirilmesiyle öne çıkmaktadır. İçeriğinde herhangi bir koruyucu katkı maddesi bulunmadığı için de lezzeti ve kokusuyla tamamen orijinal olup, mutfakta kullanılan ilk yemekte kalitesini belli etmektedir. Ayrıca Gaziantep’in yöresel lezzetleri arasında yer alan katkısız acı ipek kırmızı pul biber fiyatları ile de müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Doğal koşullar altında özenle yetiştirilen ipek acı biberlerin herhangi bir işlem görmeden katkısız bir şekilde kurutulup pul haline getirilmesiyle elde edilen bu ürünlerimizde ayrıca hiçbir renklendirici madde bulunmamaktadır. Kokusu, rengi ve lezzeti ile Antep Mahsulleri firmamızın en özel baharat çeşitlerinden biri olan acı ipek kırmızı pul biber ürünlerimize internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

www.antepmahsulleri.com

Ahmet Singan

Bilişim, teknoloji, tasarım, sanat gibi alanlar ilgimi çekiyor ve bu alandaki yenilikleri yakından takip ediyor, okuyor, izliyor ve yazıyorum.

Bir Cevap Yazın